Sıkça Sorulan Sorular

İnternet tarayıcınızın tarayıcınızın eski veya güncellenmemiş olduğundan kaynaklanıyor olabilir. Tarayıcınızı güncellerseniz veya google chrome tarayıcı kullanırsanız sorununuz düzelcektir

dorukbaski.com bir Doruk Fotoğrafçılık web sitesidir.Doruk Fotoğrafçılık 1990li yıllardan bugüne kadar fotoğraf sektöründedir.1 adet büyük ebat baskı merkezimiz ve tuval atölyemiz bulunmaktadır. Adres ve telefonlarımızı “İletişim” bölümünde bulabilirsiniz.

Kredi kartı ödemelerinizde 256bit SSL Sertifikası bulunduğundan verileriniz güvendedir

Siparişiniz, anlaşmalı olduğumuz kargo firması tarafından adresinize teslim edilecektir. Kargo firması genelde şehir merkezlerine ertesi gün, ilçelere ise 2-3 gün içerisinde teslimat yapmaktadır. Sipariş tutarınız 75₺ üzeri alışverişlerde site otomatik olarak kargo ücretini hesabınıza eklememektedir. 75₺ altı siparişlerinizde 5₺ kargo ücretini hesabınıza eklemektedir. Siz kargonuzu teslim alırken kesinlikle başka bir ücret ödemeyeceksiniz.

Sitemiz 256bit şifreleme sistemli SSL sertifikasıyla korunmakta olduğundan tamamen güvenlidir. Biz kredi kartınızla ödeme işlemleri için İyzico ile güvenli ödeme sistemini kullanmaktayız ve ödeme işlemi tamamen güvenlidir. Bizim sitemiz üzerinden kredi kartı numaranızı girmediğiniz için kesinlikle kredi kartı numaranız bizim serverlarımızda tutulmamaktadır. Ödemenizin güvenliği tamamen İyzico sorumluluğu altındadır. Tüm kredi kartlarınızla buradan alışveriş yapabilirsiniz

Siparişinizin durumunu hesabınıza giriş yaparak, siparişlerim bölümünden takip edebilirsiniz. Siparişiniz kargo şirketine teslim edildiğinde de yine aynı şekilde sipariş numarası altında bulunan gönderi kodu kısmına tıklayarak, kargonuzun nerede olduğunu takip edebilirsiniz.

Sipariş Takip Linki

Bizim kullandığımız fotoğraf yükleme sistemi, fotoğrafının boyutu ve çözünürlüğü ile kesinlikle oynamamaktadır. Fotoğrafınız sizin yüklediğiniz boyut ve kalitede sitemize yüklenmekte ve siparişe bu şekilde girmektedir.

Tabiki gönderebilirsiniz. aşağıdaki linkteki iletişim adresimize gönderdiğiniz de, siparişiniz elimize ulaştığı gün basılıp tekrar kargoya verilir. Gönderinizin içine isim, telefon ve adres bilginizi de eklemenizi rica ederiz.

İlave olarak wetransfer ile de internet üzerinden gönderim yapabilirsiniz. (We Transfer için e-posta adresimiz info@dorukbaski.com)

Adres Bilgilerimiz

Sıkça Sorulan Sorular - Doruk Fotoğtafçılık